Close
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Filters
  Ayarlar
  Arama
  150tl ve üzeri ücretsiz kargo

  Gizlilik ve Güvenlik

  Değerli Müşterilerimiz,
  Günümüzde pek çok internet kullanıcısının sanal mağazalardan kredi kartları ile alışveriş gerçekleştirirken endişe duyduğunu biliyor ve anlıyoruz. Bu yüzden internet üzerinden alışverişin keyfini süremeyen ve kaygı duyan, iş ilişkisi içerisinde olduğumuz müşteri sıfatındaki tüm kişi ve kuruluşlara, İşçiDonanım’ın nasıl ve ne kadar güvenli bir site olduğu ile kredi kartını neden rahatlıkla kullanabileceğinizi açıklayalım.
  Kredi Kartı ile Alışveriş ve Kredi Kartı Güvenliği
  Bir kredi kartı sahibinin, kredi kartı ekstresinde gördüğü bir harcamanın kendisi tarafından yapılmadığını bankasına beyan etmesi durumunda, banka ilk olarak söz konusu alışverişin gerçekleştiği üye işyerine (sanal mağaza) ulaşır. İlgili üye işyeri, bankaya şikayete konu olan bu işlem esnasında uygulaması gereken güvenlik prosedürlerini uygulandığını ispat edemez ise banka tarafından kredi kartı sahibi şikayetinde haklı bulunur ve harcama tutarı söz konusu üye işyerinden tahsil edilerek kredi kart sahibine iade edilir. Bu sebeple böylesi durumlarda (charge back) kredi kartı sahiplerinin zararını tazmin etme yükümlülüğünün altına girmek istemeyen üye işyerleri müşterilerinin kredi kartlarının güvenliğine en az kart sahipleri kadar önem verirler ve vermelidirler.
  İşçiDonanım üzerinden Kredi Kartı ile yapacağınız alışverişlerde 3D Güvenlik (3D Secure) sistemi uygulanmaktadır. 3D Güvenlik, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Kredi kartı hırsızlığı ve fraud işlemlerin yüksek oranda engellenmesini sağlayan 3D Güvenlik sistemiyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişlerde uluslararası standart olan 128/256 bit SSL (Secure Sockets Layer) kullanmaktadır. Bu sayede kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek ilgili bankanın sanal posuna (VPOS - Virtual Point Of Sale) gönderilir ve 3. şahıslar tarafından görülmesi engellenir. Bu yöntemle yapılan alışverişte ödemenin aktarılması için; kart sahibinin cep telefonuna gelen şifreyle alışverişi onaylaması gerekir. Yapacağın alışverişlerde, kredi kartının bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure ile ödemeni gerçekleştirebilirsin.
  İşçiDonanım, alışverişlerde kullanılan kredi kartı bilgileri sunucularımızda tutulmaz.
  Banka Havale/EFT Yöntemi ile Alışveriş
  İşçiDonanım ‘dan gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizin ödemesini kredi kartı imkanının yanı sıra banka havalesi ile de gerçekleştirebilirseniz. Alışverişinizin ödeme aşamasında ödeme aracı olarak "Banka Havale/EFT" ‘sini seçtiğiniz de belirecek olan Akbank hesabımıza, alışveriş ücretini havale veya EFT yoluyla gönderebilirsiniz. Bu işlemde tek yapmanız gereken, alışverişten sonrasında size ulaşan sipariş kodunu Havale/EFT açıklamasına yazmak olacaktır.
  Kişisel verilerinizle ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için info@iscidonanim.com e-posta adresinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
  Gülem İş Güvenliği Ekipmanları Tic. Ltd. Şti.