Kargo ve Teslimat

Değerli Müşterilerimiz,
Mağazamız üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde, ödemenizin onaylanmasına müteakip tedarik, sevk ve teslimat işlemleri başlamaktadır.
Stokta bulunan ürünler için günlük sevkiyat planı kapsamında, stok durumuna bağlı olarak 2-3 iş günü içerisinde (havale/eft siparişlerinde ödeme onayından sonra) kargoya verilir.
Resmi ve idari tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar. Adana içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde, Adana dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 iş günü içinde yapılır.
Bulunduğunuz yerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının bir şubesi yok ise, orası kargo firması tarafından "mobil bölge" kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır. Sitemizde belirtilen ürün tedarik süreci ve kargo ücretleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl, ilçe merkezleri ve mobil bölgenin dışında kalan noktalara ürün tesliminin yapılabilmesi için ilave kargo ücreti talep edilebilir.

Stoklarımızda henüz bulunmayan siparişleriniz için ise tedarik süreci başlar. Bu durumda sipariş ettiğiniz ürünün "tedarik sürecinde" olacağını lütfen unutmayınız. Bu sürecin, müşteri temsilcimiz tarafından size bildirilmesi sorumluluğunun farkında olarak, söz konusu ürünün en kısa sürede stoklarımızda yer alması sağlanır.
Öncelikli hedefimiz, siparişlerinizin en hızlı şekilde kargoya teslim edilip güvenle size ulaşmasıdır. Bazı ürünlerde bu süre, ürünün özelliğine ve termin/üretim süresine göre farklılık gösterebilir. Tedarik süresi, ürünün üretimiyle de alakalı olup 7-10 iş gününü bulabilir.
Eğer ürünün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri temsilcimiz sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kurye önünde açarak kontrol ediniz ve gerektiğinde tutarak ürünü teslim almayınız. Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa sürede 0850 303 58 81 numaralı fax hattımıza veya info@iscidonanim.com e-posta adresine iletiniz.
Siparişinizi oluştururken verdiğiniz teslimat adresi esas alınacak olup, siparişinizin adresteki fiziki hatalar nedeniyle ulaşmaması sonucunda, sorumluluk gereği müşteri temsilcimiz bu durum hakkında sizi bilgilendirir.
Sipariş oluşturduktan sonraki adres değişikliği bildirimini 0850 303 00 24 numaralı telefon hattımıza bildiriniz.

Gülem İş Güvenliği Ekipmanları Tic. Ltd. Şti. resmi e-ticaret sitesidir.
Döşeme mh. 60075 sk. Panora Plaza K:5 D:33 Seyhan/Adana
0850 303 00 24